szkola filcowania zafilcowana kursy wideo o technikach filcowania

ZAPRASZAM NA PIERWSZE LEKCJE
W RAMACH WIRTUALNEJ SZKOŁY FILCOWANIA!

LEKCJA 1

Z lekcji 1 dowiesz się:

 • Jak wykonać idealnie równiutkie kulki filcowe, bez nierówności i szczelinek?
 • Jak wykonać techniką filcowania na mokro inne biżuteryjne kształty, jak elipsy, owale, wrzeciona… ?
 • Jak filcować równiutkie dredy (czyli wszelkiego typu sznurki)?
 • BONUS Jak filcować dreda z efektem cieniowania?

95 zł    75 zł

LEKCJA 2

 Z lekcji 2 dowiesz się:

 • Jak wykonać aplikację techniką filcowania igłowego na przykładzie beretu.. czyli:
 • jakie igły najlepiej nadają się do filcowania aplikacji
 • do czego nadaje się bardziej wełna zgrzebna, a do czego czesankowa… 
 • na jakich materiałach i ubraniach najlepiej filcuje się takie aplikacje

95 zł    75 zł

PAKIET PREMIUM

PAKIET PREMIUM zawiera:

3 dodatkowe kursy wideo:

 • KURS WIDEO Jak zakończyć filcową biżuterię z wykorzystaniem półfabrykatów jubilerskich
  Dowiesz się jak i czym nawlekać kulki zarówno na grubszy sznurek bawełniany lub wstążkę jak i na cieniutką żyłkę (także z wykorzystaniem kuleczek zaciskowych) oraz jak wszystko zakończyć, zamontować zapięcia itp. Poznasz też fachowe nazewnictwo półfabrykatów jubilerskich, żebyś widziała póżniej czego szukać 😉 )
 • KURS WIDEO Jak stworzyć biżuterię
  z filcowych sznurków –
  czyli instrukcji montowania biżuterii z wykorzystaniem półfabrykatów jubilerskich ciąg dalszy
 • KURS WIDEO „Haftowanie igłowe”
  na filcowej biżuterii
  czyli jak łączyć technikę filcowania na mokro
  z filcowaniem na sucho

PLUS 5 % RABATU na zakupy
(np półfabrykatów jubilerskich)
w sklepie passionroom.pl

Wszystko z lekcji 1:

 • Jak wykonać idealnie równiutkie kulki filcowe, bez nierówności i szczelinek?
 • Jak wykonać techniką filcowania na mokro inne kształty, jak elipsy, owale, wrzeciona… ?
 • Jak filcować równiutkie dredy (czyli wszelkiego typu sznurki)?
 • BONUS Jak filcować dreda z efektem cieniowania?

Wszystko z lekcji 2 czyli:

 • Jak wykonać aplikację techniką filcowania igłowego na przykładzie beretu.. czyli: 
 • jakie igły najlepiej nadają się do filcowania aplikacji
 • do czego nadaje się bardziej wełna zgrzebna, a do czego czesankowa… 
 • na jakich materiałach i ubraniach najlepiej filcuje się takie aplikacje

190 zł    150 zł

Nazywam się Justyna Wróbel Mikołajczyk
i ponad 12 lat temu… zafilcowałam się;)
Ta technika pochłonęła mnie totalnie.
Prowadzę warsztaty indywidualne i grupowe,

jestem współautorką 4 książek z serii Magia filcowania, a swoje rękodzieło sprzedaję już na cały świat.

A teraz mam ogromną przyjemność poprowadzić Cię krok po kroku przez wszystkie etapy tworzenia filcowych
i jedwabno filcowych dodatków do ubioru, elementów wystroju wnętrza czy form ubraniowych. Ale wszystko stopniowo i po kolei! Zaczynamy od początku, od pierwszych lekcji, tak, żeby niczego
nie pominąć i w niczym się
nie zagubić. Zapraszam!

jakie wybrac welny do filcowania jak filcowac

OPINIE KURSANTEK I KLIENTEK:

Sylwia Marszałek

Miałam przyjemność odbyć u Justyny indywidulany warsztat 3 dniowy. Był to czas przepełniony ogromem wiedzy, profesjonalizmem, precyzją, tysiącami cierpliwie udzielanych rad, odpowiedziami na setki moich pytań dotyczących filcowania, daleko odbiegających od tematu warsztatu, a na wszystkie uzyskałam odpowiedź. Wszystko w niesamowicie luźnej, przyjaznej atmosferze w oparach mydlin. Gorąco polecam warsztaty zarówno dla osób, które nigdy z filcowaniem nie miały nic wspólnego (jak wtedy ja), jak i dla osób które pragną poszerzyć swoje możliwości.
Justyna jest filcową skarbnicą wiedzy z otwartością i chęcią przekazywania jej!
Gorąco polecam !!!

Celina

Miałam przyjemność kilkakrotnie uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Justynę. Trafiłam na nie poszukując informacji na temat technik filcowania i przedmiotów, które można takimi sposobami wykonać. Zajęcia prowadzone są wspaniale, relaksujaco w niewielkich grupach. Naprawdę można zapomnieć o otaczającym świecie, skupiając całą uwagę na tym, co aktualnie chce się otrzymać: czy to będzie szal, torebka, czy coś z biżuterii. Kończąc jedne warsztaty już myślałam o następnych. Cieszyłam się z każdej rzeczy zrobionej samodzielnie, którą później chwaliłam się bliskim. Osobiście polecam też książki współautorstwa Justyny. Świetny instruktaż dla każdego, kto chciałby w domu rozwijać swoje pasje. Mam wszystkie! Napisane rzetelnie, tak jak bardzo dobre podręczniki. 

Teresa

Nie miałam okazji poznać osobiście pani Justyny (mam nadzieje, że jeszcze pojadę do niej na warsztaty), ale mam wszystkie książki, których jest wspołautorką i regularnie kupuję u niej wełnę. Co do książek – to z nich nauczyłam się wszystkiego o filcowaniu, a obecnie moje umiejętności wykraczają już daleko dalej, z czego jestem ogromnie dumna. Co do wełny – zachwyca mnie dostępna ilość odcieni wełny w sklepie zafilcowanej, a w szczególności czesanek jedwabiu. Teraz cierpliwie czekam na kursy wideo:)

Ela

Przed laty – będąc w nie najlepszym nastroju – przez przypadek natknęłam się w internecie na Pracownię Kreatywności. Skorzystałam z oferty warsztatowej i… lepszej terapii nie mogłam sobie zafundować. Byłam zachwycona warsztatami, atmosferą na nich panującą, jak również samą prowadzącą. Uczestniczyłam we wszystkich możliwych warsztatach prowadzonych przez
Justynę. Zakupiłam również wszystkie książki napisane przez Justynę i Irenę. Zdobyłam wiele umiejętności, które wykorzystuję do robienia prezentów najbliższym, jak również do zabawy z moimi wnukami.

Viola Kosowska

Moja przygoda z filcowaniem zaczęła się dawno temu, ale nie miała szans rozkwitnąć, bo działałam po omacku, metodą prób i błędów. Niestety błędów było więcej niż sukcesów. Na warsztatach u Justyny wszystko stało się jasne i łatwe. Justyna w ciepłej rodzinnej atmosferze dzieli się cała swoją (ogromną) wiedzą na temat technik filcowania. Każde pytanie ze strony uczestniczek wywoływało lawinę obszernej odpowiedzi. Mój zachwyt nad możliwościami jakie dają z pozoru niepozorne „nitki”, po warsztatach u Justyny powrócił ze zdwojoną siłą. Z niecierpliwością czekam na otwarcie platformy z tutorialami. Będę stałą bywalczynią ;). Gorąco polecam.

Lilianna

Warsztaty filcowania to niezwykłe spotkanie ludzkich rąk z materią wełny, z historią ludzkości, struktury i faktury i możliwością tworzenia. Niezwykłe jest to, że filcowanie może mieć wartość użytkową  – szale, torby, jak i ozdobną – obrazy.

Justyna ma niezwykły dar opowieści może nie tyle o historii, co o technice, o formie, która daje możliwość tworzenia, realizacji różnorodnych pomysłów, a także zachęca nas do tworzenia, nie powielania już gotowych prac, które można znaleźć w Internecie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy będę mogła oglądać te lekcje wiele razy i w dowolnym dla mnie czasie?

Tak. Wszystkie lekcje dostępne są na platformie szkoleniowej w formie kursów wideo. Co to dokładnie oznacza? Po zakupie danego kursu otrzymujesz login i hasło do tej platformy i możesz tam logować się i oglądać kursy kiedy tylko chcesz, w dowolnym dla Ciebie momencie. Możesz też wracać do nich, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Co sie stanie jeżeli zapomnę hasła do platformy?

Wystraczy kliknąć napis: „nie pamiętam hasła” i podać swój adres mailowy (ten sam, który był użyty podczas zakupu). Wtedy otrzymasz wiadomość mailową z linkiem do ustalenia nowego hasła.

Czy jeżeli jeszcze nigdy nic nie filcowałam, to czy sobie poradzę?

Tak. Lekcje są ułożone w taki sposób, aby osoby, które nigdy nie filcowały – również mogły poznać tę technikę i tworzyć niepowtarzalne wyroby. 

Czy mogę otrzymać fakturę na zakup kursu?

Tak. Wystarczy podczas zakupu podać dane do faktury.